KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257039
nr 1225 7039
Einar Krüger
(1910-1988), Sverige
Oljemålning, Einar Krüger, kvarnhjul, Signerad. Olja på duk, 37x44
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:12:28
12/12 20:38:39
Einar Krüger
Läs mer om Einar Krüger